Úklidové práce a služby

Úklidové práce jsou poskytované spolu s dodávkou čistících, hygienických a dezinfekčních prostředků. Vše na míru a dle přání zákazníka.

Hledáte spolehlivou úklidovou firmu s ověřenými referencemi? Pak jste na správném místě. Úklidová firma Argus se specializuje na poskytování komplexního úklidového servisu a správy objektů. Na trhu úklidových služeb a prací působíme od roku 1991, a to na celém území České republiky. Úklid poskytujeme systémově 365 dní v roce, 24 hodin denně, pravidelně i jednorázově, vždy flexibilně dle požadavků klienta. Uklízíme kancelářeadministrativní i průmyslové budovy, ale i komerční a společné prostory. Provádíme jednorázové a speciální úklidy. Naší předností je silné personální zázemí a zkušený management, který je připravený poskytovat úklidové služby na profesionální úrovni.

Příprava a průběh úklidových prací a služeb

Při přípravě a realizaci každé úklidové zakázky používáme celou řadu systémových opatření, která na sebe navazují a navzájem se prolínají tak, aby byla zajištěna dohodnutá kvalita dodávaných služeb.

Úklidová firma Argus vychází z praxí osvědčených  systémových opatření. Při zajišťování úklidu proto klademe důraz především na následující:

  • provedení prohlídky a detailní zmapování budovy před započetím úklidových prací a služeb
  • zpracování provozní dokumentace, která slouží k řízení zakázky
  • výběr spolehlivých a vhodných pracovníků k zajištění úklidu
  • určení zkušeného vedoucího, který bude řídit úklidové práce a zajišťovat veškeré organizační i personální záležitosti
  • zavedení vnitřní kontroly kvality úklidových služeb a prací, jakož i dodržování dohodnutých standardů úklidu ze strany naší úklidové firmy
  • nastavení pravidelné komunikace úklidové firmy Argus s kontaktní osobou, případně poskytování měsíčních zpráv o stavu čistoty a plnění smluvních podmínek týkajících se úklidových služeb a prací
  • efektivní logistická a materiální podpora ze strany centrály úklidové společnosti Argus

Úklidová technika a stroje

Společnost Argus k profesionálnímu úklidu používá úklidovou techniku výhradně od renomovaných výrobců. Kromě menších a průmyslových vysavačů, úklidových vozíků používáme různé typy mycích strojů, kotoučové leštící stroje, zametací stroje na údržbu komunikací a parkovacích ploch. Na údržbu zeleně používáme profesionální křovinořezy, zahradní sekačky a drtiče. Jedná se především o techniku od výrobců Karcher, Taski aj.

Čistící prostředky

Společnost Argus na veškeré úklidové práce a údržbu povrchů používá ekologicky nezávadné a šetrné čistící prostředky. Při výběru těchto prostředků spolupracujeme s renomovanými dodavateli. Ve spolupráci s těmito dodavateli navrhneme zákazníkům optimální úklidovou chemii na sanitární zařízení, nábytek, podlahové krytiny a skleněné prvky. Kromě uvedeného dbáme o přesné a správné dávkování a způsob aplikace těchto prostředků na jednotlivé povrchy.

Úklidové práce a služby po celé České republice:

Máte-li zájem o Úklidové práce a služby nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.