Čím jsme výjimeční


Společnost ARGUS, spol. s r.o. představuje prosperující, finančně stabilní a konkurenceschopnou společnost v oblasti komerční bezpečnosti. Jsme důvěryhodnou bezpečnostní agenturou s širokým spektrem spokojených zákazníků. Hlavním krédem naší činnosti je vedle spokojeného zákazníka i spokojený zaměstnanec naší společnosti, od kterého vyžadujeme loajalitu a profesionální přístup k bezpečnostní problematice. Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby v celé její šíři s důrazem na jejich kvalitu, flexibilitu, schopnost okamžité reakce na požadavky zákazníka i nepředvídatelné situace.

více informací

Naše služby

Poskytujeme komplexní bezpečnostní služby v celé její šíři s důrazem na jejich kvalitu, flexibilitu, schopnost okamžité reakce na požadavky zákazníka i nepředvídatelné situace.

Ostraha objektů

Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kriterií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt.

Pult centrální ochrany

Pult centrální ochrany od Argus, to je rychlost, zodpovědnost a dlouholeté zkušenosti.

Technické služby a práce

Nabízíme možnosti střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jmenovitě PZTS - poplachové zabezpečovací a tísňové systémy.

Úklidové práce a služby

Úklidové práce jsou poskytované spolu s dodávkou čistících, hygienických a dezinfekčních prostředků. Vše na míru a dle přání zákazníka.

Bezpečnostní poradenství

Provádíme kvalifikované bezpečnostní analýzy objektů pro potřeby organizací na ostrahu majetku a ochranu osob, pojišťoven při uzavírání pojistných smluv apod.

Pořádková služba

Předmětem činnosti hlídky pořádkové služby města (obce) je především působit preventivně, zabezpečovat záležitosti veřejného pořádku v katastrálním území města nebo obce.

Recepční služby

Recepční služby poskytujeme převážně v administrativních budovách, případně významných průmyslových objektech, kde je vyžadována informační služba zejména pro návštěvníky a nájemce objektů.

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.