Technické služby a práce

Nabízíme možnosti střežení objektů technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jmenovitě PZTS - poplachové zabezpečovací a tísňové systémy.

Vedle fyzické ostrahy objektů nabízíme i možnosti střežení prostor technickými prostředky a zařízeními umístěnými ve střežených objektech. Jedná se o následující systémy:

Poplachové zabezpečovací a tísňové systémy (PZTS) neboli elektronické zabezpečovací systémy (EZS) tvoří soubor zařízení, kterými se signalizuje nebezpečná situace z hlediska neoprávněného vniknutí pachatele do střeženého objektu. Zabezpečovací systémy EZS tak zajišťují ochranu vašeho majetku.

Specializujeme se na instalaci, servis i revize všech typů elektronických zabezpečovacích systémů, od požárních a plynových detektorů, až po komplexní domovní alarmy s napojením na pult centrální ochrany (PCO). Dodáváme drátové i bezdrátové bezpečnostní systémy EZS od společností Jablotron, Paradox, Satel a Galaxy, které patří mezi absolutní špičku v oblasti zabezpečení bytů, domů a dalších objektů.

EPS - zařízení elektronické požární signalizace je soubor hlásičů požáru, ústředen a doplňujících zařízení EPS, vytvářejících systém, kterým se opticky i akusticky signalizuje vzniklé ohnisko požáru nebo již vzniklý požár. Informace o vzniku požáru je předána na zvolené místo se stálou službou nebo může být zároveň předána přímo na zásahovou jednotku hasičů

Dohledové kamerové systémy CCTV (tzv. uzavřený televizní okruh) slouží k zajištění bezpečnosti osob a ochrany majetku. Bezpečnostní kamerové systémy CCTV nabízejí okamžitý přehled o dění ve střežených objektech.

Argus nabízí montáž poplachových zabezpečovacích a tísňových systémů (PZTS), zařízení elektronické požární signalizace (EPS) i kamerových systémů CCTV do všech typů objektů.Naše společnost dále poskytuje studie a komplexní poradenství v oblasti aplikací elektronické požární signalizace (EPS).

Pult centrální ochrany (PCO)

Máte-li dohledový kamerový systém CCTV a další zabezpečovací systémy (EZS, EPS) napojen na tzv. pult centrální ochrany (PCO), můžete být bez obav. PCO funguje 24 hodin denně a v případě alarmu k vám pracovník pultu centrální ochrany okamžitě vyšle zřízence bezpečnostní služby, případně přímo notifikuje také policejní složky. Pult centrální ochrany (PCO) může být kromě kamer sloužících k vizuální kontrole napojen také na elektronické zabezpečovací systémy EZS/poplachové zabezpečovací a tísňové systémy PZTS (různá čidla) a elektronickou požární signalizaci EPS.

Pokrytí technických služeb

Projekce - Nabízíme projekční podporu kompletního sortimentu nabízených zabezpečovacích systémů, instalací a služeb. Zpracováváme projekční záměry, samostatné projektové dokumentace nebo prováděcí dokumentace slaboproudých a silnoproudých systémů i bez vlastní realizace. Naši projektanti jsou prověřeni NBÚ na stupeň utajení „Tajné".

Montáž, servis a revize - K výše uvedeným typům zabezpečovacích systémů nabízíme a poskytujeme montáž, servis a provádění pravidelných revizí, funkčních zkoušek i kontrol dle platných českých norem.

Technické služby poskytujeme v rámci celého území České republiky.

Technické služby a práce po celé České republice:

Máte-li zájem o Technické služby a práce nebo se chcete na něco zeptat, neváhejte nás kontaktovat.

Další parametry této služby

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.