Pult centrální ochrany

Pult centrální ochrany od Argus, to je rychlost, zodpovědnost a dlouholeté zkušenosti.

Pult centralizované ochrany

Pult centrální ochrany (PCO) je koncové technické zařízení, do něhož je přenášen signál z elektronických zabezpečovacích systémů (EZS, EPS, CCTV), které nepřetržitě monitorují střežené objekty.

Možnosti pultu centralizované ochrany

Přenos dat může být realizován podle přání zákazníka:

  • prostřednictvím pevných hovorových telefonních linek
  • prostřednictvím GPRS spojení
  • prostřednictvím kanálu GSM
  • prostřednictvím LAN spojení

Funkci přijímačů plní jednotky Blaník PCO-ATIS  a NSG NAM_PCO , které technicky splňují standardy požadované pro provoz v ČR a zajištění možnosti okamžitého provozu při poruše jednoho z přijímačů. Funkce serverů spočívá v archivaci všech událostí, správě databáze objektů a kontrole pracovních stanic. HW I SW vybavení splňuje možnost připojení 10 000 objektů. Nedílnou součástí provozu monitorovacího pracoviště je automatický a bezobslužný záznam všech uskutečňovaných telefonních hovorů. Za účelem překlenutí krátkodobých výpadků elektrické energie je instalován zdroj UPS, plánované a dlouhodobé výpadky zajišťujeme vlastním agregátem.

Pult centrální ochrany od Argus, to je rychlost a zodpovědnost

Operátor je schopen podle přijatých informací určit přesně místo v objektu, ve kterém bylo zjištěno narušení. Okamžitě je vyrozuměna ozbrojená výjezdová operativní skupiny, která po příjezdu na místo zjistí stav narušení objektu a podle závažnosti tohoto narušení přijímá další opatření včetně vyrozumění zákazníka, Policie ČR, HZS, ZZS případně zahájí střežení objektu do příchodu odpovědných osob zákazníka.

Pro všechny typy objektů a jejich umístění lze předpokládat dojezdovou dobu zpravidla do 15 minut od přijetí poplachového signálu. Výjezdové operativní skupiny jsou ve spojení s operátorem PCO prostřednictvím radiostanice a mobilního telefonu a jsou tvořeny zpravidla 2 ozbrojenými členy.

Pult centrální ochrany v rámci České republiky

Pult centrální ochrany poskytujeme v rámci celého území České republiky.

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.