Ostraha objektů

Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kriterií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt.

Poskytujeme následující služby v oblasti ostrahy objektů:

ostraha a ochrana majetku a osob v rámci České republiky formou fyzické a technické ostrahy
Fyzická ostraha je dále dělena na objektovou, recepční a informátorskou službu, a to na vnitřní a i vnější ostrahu a je zaměřena na:

  • bankovní ústavy
  • průmyslové objekty
  • administrativní centra
  • hotelové objekty
  • obchodní centra
  • obchodní řetězce

Ostraha objektů podle zákazníka

Forma střežení vychází ze specifikace požadavku zákazníka a kriterií, která zákazník stanoví pro konkrétní střežený objekt. Pro výkon služby jsou zaměstnanci společnosti vybaveni buď služební uniformou nebo společenským oděvem, dále jsou vybaveni základními donucovacími prostředky (distanční tyč, pouta, slzotvorné prostředky) a na přání zákazníka mohou využívat i služební psy.

Fyzická ostraha s pokrytím bezpečnostních rizik

Základním dokumentem pro řešení fyzické ostrahy je směrnice pro výkon ostrahy a ochrany, která je zpracována společně bezpečnostní službou a zákazníkem s cílem pokrýt všechna bezpečnostní rizika, zabránit případnému nežádoucímu vniknutí do objektukrádeži nebo cílenému ničení majetku. Zaměstnanci bezpečnostní agentury ARGUS se ve své činnosti podle povahy střeženého objektu zaměřují převážně na kontrolu osobvozidel, vnitřní a vnější kontrolu budov, obsluhu telefonní ústřednya podatelny, monitoring technických systémů (EZS, EPS, CCTV aj.), výkon činnosti protipožárních hlídek, podatelny, obsluhu klíčového systému, řešení krizových situací, spolupráci s PČR, HZS, ZZS atd.

Fyzická ostraha objektů v rámci České republiky

Ostrahu a ochranu objektů poskytujeme v rámci celého území České republiky.

poptat službu

Máte nějaký dotaz? Nebo chcete nezávazně poptat naší službu? Napište nám a my se vám ozveme.

Vyplněný, podepsaný a naskenovaný formulář zašlete na e-mailovou adresu argus@argus-bs.cz

vytvořila společnost DIS MEDIA, s. r. o.